Наші магазини відновили свою роботи у звичному режимі

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Про нас

Раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині "ilovemommy.com.ua"

Хочемо акцентувати Вашу увагу, що увесь дитячий одяг в магазині новий і оригінальний, у нас немає китайських і турецьких підробок. Ми не співпрацюємо із посередниками, а самостійно напряму вибираємо і привозимо увесь товар.

Так, в нашому магазині Ви зможете купити одяг для дітей таких відомих американських брендів, як Carter's, Old Navy, Crazy8, OshKosh та інші.

Зараз наш магазин радий запропонувати Вам дитячий одяг від 0 до 12 років. В одязі від "Ilovemommy", Ваші улюблені дітки будуть сучасні і яскраві, найоригінальніші і найчарівніші. Ми знаємо про наш асортимент одягу все, і із задоволенням поділимося з Вами усіма тонкощами і нюансами при виборі одягу того або іншого бренду. Каталог дитячого одягу буде регулярно поповнюватиметься.

Ми будемо знайомити Вас із новинками красивого, якісного та комфортного дитячого одягу. Адже, всім батькам хочеться, щоб дитина була не тільки розумною і вихованою, а також красивою і модною.

 

Інернет-магазини сьогодні являються вигідним способом купити товар за ціною, яка нижче ніж в звичайних магазинах. 

Купуючи брендовий дитячий одяг в першу чергу Ви піклуєтусь про безпеку Вашої дитини, оскільки якість одягу цих брендів перевірена поколіннями дітей протягом багатьох років. Так само Ви робите вигідну інвестицію оскільки такий одяг Ваша дитина носитиме упродовж довгого періоду часу. Інтернет магазин дитячого одягу Україна "I love mommy" 

 

Не втрачайте часу замовляйте одяг в інтернет-магазині дитячого одягу I love mommy прямо зараз.

 
To top