Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

5 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Автотовари

5 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

5 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Сучасна індустрія виготовлення іграшок пропонує батькам та їхнім малюкам різноманітні товари, з допомогою яких догляд за дитиною стає набагато простішим. Тож якщо ви досі думаєте, що подорожувати з дітьми – це важко і незручно, то це означає, що ви ще не знайомі з асортиментов автотоварів, які пропонує наш онлайн-магазин I Love Mommy.

 

Безумовно, поїздка з малюком на машині, - справа не з простих, адже з собою потрібно мати все необхідне для того, щоб у разі необхідності підігріти їжу, змінити підгузок, тощо. Й для того, щоб всі ці предмети не загороджували салон авто й організовано розміщувались в доступних для дорослих місцях, індустрія дитячих товарів вирішила докласти зусиль для того, щоб створити низку спецыальних автотоварів, які були б корисними і для дорослих, і для малих.

 

Які товари ми пропонуємо?

 

В каталог I Love Mommy увійшла низка таких автотоварів, як:

 

  • -     Підігрівачі для пляшечок;
  • -     Органайзери;
  • -     Прогулянкові коляски та ін..

 

З аксессуарами для подорожі від найкращих світових виробників, в числі яких Baby Ono, Bambam, Disney та інші, кожна, навіть короткотривала поїздка, приноситиме задоволення всім членам вашої родини.

 

З цими виробниками ми співпрацюємо впродовж багатьох років саме тому, що якість та надійність їхньої продукції не дає у собі сумніватись. Кожен товар виготовляється з особливою увагою до деталей й потреб найменших, тому володіє необхідними характеристиками, зокрема такими, як безпечність, практичність, привабливий зовнішній вигляд.

 

Переваги нашої пропозиції

 

Купити автотовари у магазині I Love Mommy – той вид шопінгу, який неодмінно принесе приємні враження дорослим і користь малим. Для того, щоб придбати все необхідне для сімейної подорожі, знадобиться лише смартфон чи ПК з доступом до мережі Інтернет та кілька вільних хвилин. Відтепер не потрібно буде витрачати час на безрезультатні пошуки бажаного у торгових центрах, адже ознайомитись з асортиментом товарів й обрати найбільш підходящий для свого чада можна в режимі онлайн.

 

Ми турбуємось про всіх своїх клієнтів й прагнемо зробити все можливе для того, щоб наша співпраця з ними була плідною та приємною. Для комунікації з нашими консультантами, отриманням детальної інформації та відповідей на будь-які питання, пов’язані з покупками, товарами та брендами на сайті I Love Mommy ми вказали номери гарячої лінії та нашу електронну адресу. Завжди з радістю допоможемо визначитись з покупкою та надамо корисну пораду. 

To top