У зв'язку із великим навантаженням, ваше замовлення може бути опрацьовано протягом 3-х робочих днів . Замовлення на самовивіз опрацьовуються протягом 24 годин

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

11 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Термометри

11 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

11 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

За показником температури тіла дитини слід уважно слідкувати й звертати увагу на будь-які відхилення від норми, оскільки вони можуть сигналізувати про негаразди в організмі малюка. Пристрої для вимірювання температури у дорослих та дітей відрізняються, тож для того, щоб отримати точний результат необхідно з особливою уважністю підходити до вибору термометра.

 

Якими вони бувають і який найкраще підходить для найменших?

 

Ці пристрої для вимірювання температурного показника класифікують на такі типи, як:

 

 • -     Ртутні;
 • -     Цифрові;
 • -     Інфрачервоні;
 • -     Температурні індикатори;
 • -     Дистанційні системи контролю за температурою дитини та інші.

 

Кожен з них, безумовно, володіє своїми перевагами. Проте для малюків у перші роки їхнього життя рекомендовано обирати цифрові термометри. Гігієнічний аксесуар такого типу здатен швидко, точно та без жодного дискомфорту виміряти температуру тіла дитини. Він простий у використанні, володіє зрозумілим механізмом роботи. Деякі моделі оснащені функцією «запам’ятовування» температурного показника, отриманого під час попереднього вимірювання.

 

Великий асортимент термометрів

 

Сучасний ринок готовий запропонувати українському покупцю великий асортимент товарів на будь-який смак та гаманець. До списку найавторитетніших та найбільш популярних брендів належать такі торгові марки, як:

 

 • -     Babyono;
 • -     Lindo та низка інших.

 

Їхня продукція впродовж багатьох років отримує схвальні відгуки від покупців по всьому світу. Це нескладно пояснити: якість та точність термометрів для дітей виправдовує очікування користувачів, а привабливий зовнішній вигляд та зручність при експлуатації є додатковими бонусами їхніх товарів.

 

Що ми можемо запропонувати?

 

В каталозі онлайн-магазину I Love Mommy представлено різні види дитячих термометрів, серед яких:

 

 • -     Плаваючі термометри;
 • -     Цифрові термометри;
 • -     Термометри для води;
 • -     А також набори (термометр+ молоковідсмоктувач) та ін.

 

Особливість запропонованих нами товарів у тому, що вони ідеально підходять для малюків будь-якого віку. Термометр має розбірливу шкалу, завдяки чому мамі чи тату буде легко контролювати показники, не містить ртуті, що робить його безпечним для використання, високу точність, що є вагомою перевагою будь-якого пристрою такого типу, а також оздоблений красивими кольорами та може містити елементи, пов’язані з улюбленими мультфільмами вашого чада.

 

Отож, якщо ви вирішите купити термометр для дитини, який не лише приніс би їй користь та гарні враження, а й зміг виконувати свою основну функцію впродовж тривалого часу – ми знайдемо що вам запропонувати.

 

Оформлення замовлення I Love Mommy – справа кількох хвилин. Витративши мінімум часу та коштів для покупки термометра на нашому сайті, ви забезпечите свою родину надійним пристроєм для вимірювання температури й неодмінно отримаєте приємні враження від співпраці з нами. 

To top