Наші магазини відновили свою роботи у звичному режимі

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

2 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Радіоняні

2 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

2 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Кожен новонароджений малюк потребує постійного нагляду та турботи з боку батьків. Проте приділити своєму чаду абсолютно весь час та бути поряд з нею 24\7 не під силу навіть найвідповідальнішим мамам та татам. В цьому випадку допоможе радіоняня для дитини. Цей компактний пристрій для контролю за малюком можна розмістити поряд з ліжечком і бути в курсі всього, що відбувається у кімнаті у період відсутності дорослих.

Для того, щоб правильно обрати цей сучасний функціональний аксесуар, батькам слід врахувати такі нюанси, як:

1. Радіус дії. Чим більшим буде цей показник, тим на більшу відстань ви зможете відлучатись від немовляти. Радіус дії вказується у технічних характеристиках без урахування перешкод.

2. Механізм дії. Завдяки сучасним розробкам існують цифрові моделі радіо нянь, перемикання каналів у яких відбувається у автоматичному режимі. Такі прилади гарантовано дадуть вам знати про ситуацію в приміщенні, де знаходиться ваша дитина.

3. Зовнішній вигляд. Цей критерій має більше значення для малюка, ніж для його мами чи тата. Радіоняня неодмінно повинна подобатись малюку, інакше її присутність викликатиме дискомфорт та неприємні відчуття.

4. Міцність. Все, що знаходиться у дитячій кімнаті, може піддаватись механічним пошкодженням, численним падінням та іншим загрозам. Тому перед покупкою радіоняні для дитини слід переконатись у тому, що прилад виготовлений з надійних матеріалів й не загрожуватиме своєму майбутньому маленькому власнику.

5. Безпечність. Оскільки радіоняня буде використовуватись часто й часто знаходитиметься поряд з малюком, вона повинна бути виготовлена з нетоксичних матеріалів.

6. Джерело живлення. Деякі моделі радіонянь працюють від батарейок. Проте існують варіанти, джерелами живлення яких виступають адаптери чи зарядні пристрої.

Ці критерії вибору радіоняні для дитини є найголовнішими. Проте індустрія виготовлення дитячих товарі не стоїть на місці і з кожним роком з`являються моделі пристроїв для контролю за малюком з різноманітними додатковими функціями, такими як вбудований таймер, звуковий сигнал тривоги, регулювання чутливості мікрофону, наявність температурного датчика, нічника, програвачів колискових мелодій, а також світло індикатори та ін.

Купити радіоняні найкраще у онлайн-магазині дитячих товарів I Love Mommy, оскільки запропонована нами продукція – це поєднання стильного дизайну, високої якості та реалізації усіх обов’язкових вимог безпеки.

Оформити замовлення на нашому сайті дуже просто. Маючи ПК чи смартфон з доступом до Інтернету зробити це вдасться всього за кілька хвилин. А якщо виникнуть питання – телефонуйте за номерами гарячих ліній, де консультанти нашого магазину з радістю допоможуть вам та дадуть корисну пораду.

To top