У зв'язку із великим навантаженням, ваше замовлення може бути опрацьовано протягом 3-х робочих днів . Замовлення на самовивіз опрацьовуються протягом 24 годин

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

3 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Підігрівачі, стерилізатори

3 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

3 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Підігрівачі та стерилізатори для дитячих пляшечок – це необхідні речі для кожної родини з маленькою дитиною. Адже потреба у доведенні їжі до необхідної температури виникає на кожному етапі годування малюка в перші місяці його життя.

 

Принцип роботи цих пристроїв схожий на підігрівання ємностей з їжею на водяній бані. Проте на відміну від водяної бані підігрівач оснащений спеціальним вбудованим терморегулятором, завдяки якому пляшечка досягає чітко визначеної температури за короткий час. Середній час підігрівання становить 8-10 хвилин, проте все залежить від об’єму пляшечки та густини їжі у ній. Такий прилад призначений виключно для невеликих ємностей, таких як пляшечки з дитячим харчуванням.

 

Який підігрівач, стерилізатор для дитячих пляшечок обрати?

 

Оскільки такий пристрій має безліч важливих функцій, перед покупкою слід визначитись з найбільш пріоритетними для себе. Для тих, кому часто доводиться подорожувати на авто, варто надавати перевагу тим моделям підігрівачів, які можуть працювати не лише від мережі.

 

Важливо пам’ятати, що стерилізатор – це не машина для миття посуду. Функція цього пристрою полягає у стерилізації вже вимитих пляшечок для їжі та інших дитячих аксесуарів для годування при температурі до 100◦С. З допомогою стерилізатора посуд малюка буде позбавлений мікробів та бактерій без використання жодних миючих хімічних засобів. Максимальна безпечність та стерильність – це саме те, що ви зможете отримати від стерилізаторів для пляшечок.

 

Для вимогливих мам та тат існують цифрові стерилізатори. Вони мають спеціальну функцію налаштування необхідної температури та індикатор, на якому можна буде відслідковувати цей показник.

 

Сучасні виробники товарів для дітей, такі як Baby Ono, готові запропонувати унікальний прилад, здатний поєднувати у собі основні функції – підігрівання та стерилізацію пляшечок для готування. На сьогоднішній день існує безліч варіантів подібної техніки, які відрізняються один від одної за розмірами, технічними характеристиками, ціною, тож можна буде з легкістю обрати найбільш підходящий для себе варіант.

 

Особливість нашої пропозиції

 

Інтернет-магазин I Love Mommy готовий запропонувати своїм покупцям не лише широкий асортимент одягу та взуття для дітей, а й велику кількість необхідних аксесуарів для годування. На нашому сайті для кожного охочого відкрита можливість купити підігрівачі, стерилізатори для пляшечок від відомих українських виробників за доступними цінами.

 

I Love Mommy – це місце, де здійснювати покупки не лише вигідно, а й приємно. Ми пропонуємо велике різноманіття дитячих товарів, гнучкі системи знижок, різні варіанти оплати та доставки вашого замовлення, а також кваліфіковану інформаційну підтримку в телефонному режимі. Тож якщо ви прагнете порадувати своє чадо, полегшивши при цьому виконання своїх буденних справ та не нанісши шкоди сімейному бюджету – ласкаво просимо до нашого магазину.

To top