У зв'язку із великим навантаженням, ваше замовлення може бути опрацьовано протягом 3-х робочих днів . Замовлення на самовивіз опрацьовуються протягом 24 годин

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

19 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Clementoni

19 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

19 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Якщо ви шукаєте якісні та корисні іграшки для дітей, то вас неодмінно зацікавить продукція відомого італійського бренду Clementoni! Цей виробник славиться своєю відповідальністю та прискіпливою увагою навіть до найменших деталей, результатом чого являються неймовірні за красою та практичністю забавки для дітлахів.

 

Шлях до успіху

 

Бренд Clementoni розвивався впродовж тривалого часу, успішно справляючись на своєму шляху з низкою різноманітних труднощів. Ще в далекому 1963 році, після випуску першої гри під назвою «Співоче лото», шквал захоплення, який отримали її покупці, став свідченням того, що ця торгова марка зможе покорити багато сердець по всьому світу.  

 

1967 років для Clementoni був не менш знаменним, оскільки сааме в той час суспільному загалу було представлено нове творіння – тематична настільна гра, поринаючи у яку, можна було дізнатись про пригоди робота Сап`єнтіно. Така забавка стала новинкою не лише для дітей, а й для дорослих і була настільки цікавою та захоплюючою, що змогла об`єднати представників різних вікових категорій.

 

У 2007 році, святкуючи 40-річчя з дня початку своєї діяльності, компанія Clementoni анонсувала про створення іграшок абсолютно нового типу, які володіли б різноманітними світловими та звуковими ефектами. Ця задумка була реалізована впродовж наступних кількох років й отримала абсолютний успіх.

 

Повага до традицій та прагнення новизни

 

Особливість іграшок Clementoni у тому, що  вони дозволять дітлахам не просто проводити своє дозвілля весело, а й отримувати при цьому користь. Поєднання практичності та краси – це те, що так хочуть бачити батьки у предметах для дозвілля своїх чад. Представлені у нашому каталозі іграшки зможуть стати для вас гарним підтвердженням того, що сучасний ринок іграшок може запропонувати речі, варті вашої уваги.

 

Ця компанія являється унікальною у своєму роді, оскільки тішить своїх маленьких користувачів іграшками, які створюються відповідно до закладених ще в перші роки створення бренду традицій та з урахуванням нових тенденцій та розробок в індустрії виготовлення дитячих іграшок.

 

Наша пропозиція

 

Магазин I Love Mommy пропонує всім своїм покупцям чудову можливість купити іграшки для дітей Clementoni за доступними цінами. Політика нашого магазину спрямована на забезпечення максимально гнучких та комфортних умов здійснення покупки, тож вам ні на мить не доведеться пошкодувати про те, що ви обрали саме нас у якості постачальника предметів дозвілля для свого чада.

 

Ми турбуємось про кожного нашого маленького покупця, тому ретельно перевіряємо наявні у наших каталогах товари на рівень безпеки та надійності.

 

У магазині I Love Mommy можливо знайти все для того, щоб ощасливити свою дитину. Переконайтесь у цьому самі, здійснивши покупку іграшки Clementoni у нас прямо зараз! 

To top