У зв'язку із великим навантаженням, ваше замовлення може бути опрацьовано протягом 3-х робочих днів . Замовлення на самовивіз опрацьовуються протягом 24 годин

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Товари від 1 до 32 з 35

на сторінці
  1. 1
  2. 2

   

Сортувати у порядку збільшення

Fisher Price

Товари від 1 до 32 з 35

на сторінці
  1. 1
  2. 2

   

Сортувати у порядку збільшення

Товари від 1 до 32 з 35

на сторінці
  1. 1
  2. 2

   

Сортувати у порядку збільшення

Інтернет-магазин I Love Mommy пропонує своїм покупцям іграшки для дітей Fisher-Price. Цей американський бренд має довгу та цікаву історію.

 

У 1930-у році Герман Фішер, Ірвінг Прайс та Хелен Шелл прийняли рішення створити власну компанію по виготовленню іграшок для дітей. Першими зразками їхньої продукції були дерев’яні фігурки, які миттєво знайшли собі прихильників як серед дітлахів, так і серед більш дорослої аудиторії. Менш, ніж через 30 років з моменту створення бренду, Fisher-Price змогли вирости з невеликої компанії до лідера з продажів на світовому ринку, стати справжньою легендою та прикладом для наслідування.

 

В період Другої світової війни, в 1943 році, компанія призупинила випуск іграшок у зв’язку з політичною ситуацією в США. Вся потужність виробництва була спрямована на військові потреби країни. Основною продукцією Fisher-Price протягом наступних десяти років були деталі для літаків та кораблів, ящики для медичних наборів та інше.

 

У 1950-у році цей бренд вирішив відновити свою діяльність у іграшковій індустрії, однак йому довелось зіткнутись з проблемою нестачі деревини для виготовлення вже звичних фігурок для малят. Рішення, яке знайшли засновники компанії, виявилось неочікуваним та інноваційним на той час - використовувати як матеріал для виготовлення іграшок не дерево, а пластмасу. Переваг дійсно було немало: легкість, зручність та доступна ціна.

 

Гнучкість розуму і рішучість керівництва завжди підтримували топовий статус Fisher-Price. У 1961-му році з'явилася спеціальна "ігрова лабораторія", де за дитячою грою спостерігали педагоги, психологи, медики та батьки для того, щоб краще зрозуміти, які саме забавки необхідні малюкам та які з них подобаються діткам найбільше. До цього часу там працюють над створенням унікальних, раніше не існуючих, іграшок.

 

Компанія Fisher-Price не зупинилась лише на виготовленні забавок. З 1984 року цей бренд почав випускати різні предмети та аксесуари, які значним чином допомагають батькам у догляді за своїм малюком, а саме: колиски, посуд, горщики, стільці тощо.

 

На сайті I Love Mommy зацікавлені у якісних речах для свого малюка батьки зможуть купити іграшки Fisher-Price. Широкий асортимент, доступні ціни, можливість обрати товар та здійснити покупку в онлайн-режимі, а також обрати один з найбільш зручних способів доставки – основні переваги нашого магазину. Не втрачайте час, зробіть свого малюка щасливим вже зараз!

To top