ILOVEMOMMY працює у звичному режимі (замовлення приймаються 24/7) --- Магазини на Торф'яній та на Скорини працюють - як точки видачі самовивозів.

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

8 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Hot Wheels

8 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

8 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Hot Wheels – одна з найвідоміших компаній в індустрії дитячих іграшок. Вона була заснована у 1968 році і з того часу не перестає радувати дітлахів (та, що вже приховувати, й дорослих також) своєю продукцією.

 

Засновники компанії, на чолі яких був Еліот Хендлер, завжди прагнули випередити час, тому не зважаючи ні на що працювали над створенням унікальних речей. У 1980-х роках Hot Wheels почали використовувати термохромну фарбу, що здатна змінювати колір при коливанні температури, а також форми, що імітували пошкодження машинки. Це було так званим «свіжим подихом» для світової індустрії дитячих іграшок.

 

Іграшки Hot Wheels – це не просто машинки, а прототипи справжніх гоночних автомобілів. Деякі розробники машин надають цьому бренду власні креслення, аби мініатюрні копії виглядали якомога більш достовірно. Про таку іграшку , безсумнівно, мріє кожен хлопчик.

 

Не зважаючи на те, що першопочатково продукція виготовлялась лише у якості іграшок для малюків, вона стала унікальним колекційним об’єктом. З нагоди свого 30-річчя, у 1998 році, компанія випустила обмежену серію колекційних моделей, що отримала неочікувану популярність.

 

Крім одиничних екземплярів, Hot Wheels випускають також серії іграшок для дітей, у які входять міні-автомобілі для спеціальні треки для них. Цей бренд не обмежується створенням виключно машинок для дітлахів, він відомий також завдяки власним розвиваючим комп’ютерним іграм та канцелярським товарам.

 

За підрахунками компанії, станом на 2013-ий рік було продано понад 41 млн іграшок Hot Wheels по всьому світу. З того часу ассортимент продукції продовжує поповнюватись різноманітними новинками, які практично відразу знаходять своїх власників.

 

Іграшки Hot Wheels купити ви можете у нас, на сайті інтернет-магазину I Love Mommy. Ми будемо слідкувати за найсвіжішими оновленнями та поповнювати каталог улюблених іграшок ваших дітлахів.

To top