Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

30 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Книжки, кубики

30 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

30 шт.

на сторінці

   

Сортувати у порядку збільшення

Одними з найперших іграшок для малюків рекомендовано обирати саме дитячі кубики. Адже завдяки розвагам з цими предметами дитина розвиває моторику рук, пам’ять, а також логічне мислення. До того ж, гра з кубиками вчить малюка самостійності та впорядкованості, що значним чином полегшує батькам процес догляду за ним.

 

Дитячі кубики – це іграшки, з яких можна створювати різноманітні комбінації відповідно до власних побажань та фантазії. Їхня перевага у тому, що вони не нав’язують малюку якогось визначеного алгоритму, а, навпаки, дають волю творчості та роблять дозвілля веселим та цікавим.

 

Для виготовлення кубиків використовують різні матеріали, найпоширенішими з яких є такі:

 

  • -     Тканина;
  • -     Деревина;
  • -     Пластмаса;
  • -     Картон;
  • -     Силікон тощо.

 

Цей критерій при виборі іграшок для дитини є особливо важливим, оскільки від того, з чого саме створено кубик залежить безпека його маленького власника.

 

М’які кубики – виготовлені в основному зі 100 % бавовни – ідеальний варіант для найменших дітлахів. Вони приємні на дотик, не викликають подразнень на шкірі малюка, а також не можуть принести пошкоджень під час гри, оскільки не мають гострих кутів і після зжимання повертають свою першопочаткову форму.

 

Ще один популярний вид дитячих кубиків – пластмасові. Такий варіант підходить для дошкільнят, оскільки завдяки ним малюки розвиваються і з легкістю вивчають букви, цифри, назви тварин, рослин тощо. Різноманіття пластмасових кубиків дуже велике, тому підібрати набір, який неодмінно сподобався б вашому чаду не стане проблемою.

 

Багато прихильників мають і дерев’яні кубики. Вони знайомі і сучасним малюкам, і їхнім батькам, оскільки такі іграшки виготовляються вже впродовж  дуже тривалого часу. Для створення таких кубиків використовують клен або бук. Готові іграшки можуть бути пофарбованими або непофарбованими. У першому випадку вони виглядають лаконічно, а в другому - є поєднанням яскравих відтінків. Для фарбування дерев’яних кубиків використовують нетоксичні фарби, тож хвилюватись про безпеку та здоров’я малюка немає причин.   

 

Магазин дитячих товарів I Love Mommy – найкраще місце для того, щоб купити книжки, кубики для малюків. У наших каталогах представлено велике різноманіття якісної продукції від відомих американських брендів, одні з яких - це Fisher-Price, Babyono. Тож якщо пріоритетним для вас є безпека та здоровий розвиток дитини, то ми неодмінно зможемо підібрати іграшку, яка ідеально відповідала б вашим вимогам та вподобанням вашого чада.

To top