" />

ILOVEMOMMY працює у звичному режимі (замовлення приймаються 24/7) --- Магазини на Торф'яній та на Скорини працюють - як точки видачі самовивозів.

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Товари від 1 до 32 з 138

на сторінці
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

   

Сортувати у порядку збільшення

Музичні іграшки

Товари від 1 до 32 з 138

на сторінці
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

   

Сортувати у порядку збільшення

Товари від 1 до 32 з 138

на сторінці
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

   

Сортувати у порядку збільшення

Музичні іграшки для дітей

 

Основним критерієм вибору іграшок для дитини є те, наскільки корисними та безпечними вони будуть для маляти. Не менш важливим є і те, щоб іграшки подобались дитині та викликали у неї бажання використовувати обрану батьками забавку для свого дозвілля.

 

З допомогою дитячих іграшок можна зробити процес знайомства малюка з навколишнім світом більш цікавим та веселим. Сучасні виробники товарів для дітлахів виготовляють різноманітні моделі іграшок, з-поміж яких велику роль відіграють музичні іграшки. Такими іграшками являються не лише ті забавки, які можуть грати мелодії, а всі забавки, здатні відтворювати різноманітні звуки, зокрема гавкання песика, мявкання кота, звуки інших домашніх улюбленців, а також звуки живої природи чи певні фрази. Ця опція створює можливість вибору іграшки такого типу для дітей різного віку.

 

Різноманіття музичних іграшок складають такі варіанти, як:

 

 • - ксилофони;
 • - міні-плеєри;
 • - м’які іграшки;
 • - інтерактивні ходунки;
 • - музичне кермо та багато іншого.

 

Для дітлахів віком 2-3 місяці вдалим вибором будуть брязкальця. Гра з ними зможе навчити дітлахів помічати, розпізнавати та запам’ятовувати різні звуки. Крім того, такі іграшки можуть бути різні на розміром і формою, що розширить для дитини поле для пізнання.

 

Для старших діток виготовляються цілі ігрові комплекси, які мають різні деталі, що відтворюють мелодії, звуки та фрази. Такі забавки є простими та зрозумілими й чудово підходять для навчання у ігровому стилі.

 

Іграшки, які можуть розмовляти, - не лише оригінальна забавка, а й гарна допомога у тому, щоб навчити дитину розмовляти. Такі забавки бувають різні, а звуки, які вони відтворюють, можуть являти собою імітацію звуків тварин чи живої природи, звуки букв алфавіту, окремі слова або речення. Тож підібрати музичну іграшку такого типу можна буде залежно від віку малюка, рівня розвитку та його особистих вподобань.

 

Музичні інструменти у зменшеному вигляді – один з варіацій музичних іграшок, який не залишить жодного малюка байдужим. Гітари, барабани, фортепіано, ксилофони, дудки та багато іншого – гра з цими предметами дозволить вашому чаду відчути себе справжнім музикантом та розвине його слух і відчуття такту.

 

В магазині I Love Mommy представлено широкий асортимент музичних іграшок для дітей, купити які має можливість кожен охочий, навіть не покидаючи меж свого будинку. Бренди Fisher Price, Lindo, Chicco – одні з найавторитетніших виробників дитячих іграшок і завдяки відповідальному ставленню до своєї роботи вони здобули прихильників серед покупців по всьому світу. Відтепер переконатись у перевагах продукції цих та низки інших торговим марок можуть у жителі України.

 

Зі свого боку ми гарантуємо вам якісні товари та зручні умови оформлення замовлення. Під час покупки ви зможете обрати найбільш оптимальний для себе спосіб оплати та доставки замовлення, а за потреби поспілкуватись з нашими консультантами та отримати відповідь на будь-які питання.

 

Бажаємо вам приємних покупок у нашому магазині так сподіваємось, що музичні іграшки від I Love Mommy принесуть вашим дітлахам тільки користь і радість.

To top