ILOVEMOMMY працює у звичному режимі (замовлення приймаються 24/7) --- Магазини на Торф'яній та на Скорини працюють - як точки видачі самовивозів.

×
Категорії
×
Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Товари від 1 до 32 з 214

на сторінці
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

   

Сортувати у порядку збільшення

Брязкальця, гризунці

Товари від 1 до 32 з 214

на сторінці
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

   

Сортувати у порядку збільшення

Товари від 1 до 32 з 214

на сторінці
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

   

Сортувати у порядку збільшення

Перший рік життя – один з найважливіших періодів розвитку дитини. Впродовж цього часу малюк починає поступово пізнавати щось нове та пробуджувати інтерес до речей, що його оточують. Завдяки ігровій діяльності немовля зможе знайомитись з навколишнім світом з набагато більшим захватом.

 

Батькам необхідно пам’ятати, що до вибору іграшок для новонароджених необхідно підходити з великою відповідальністю та увагою. На сайті нашого магазину ви зможете відшукати речі, які неодмінно сподобаються вашій донечці чи сину та стануть корисними у процесі пізнання нового.

 

Брязкальця для немовлят – це чудова забавка, корисна для розвитку концентрації уваги на окремих предметах. Ці іграшки повинні бути яскравих, проте приємних, контрастних кольорів. Рухи немовляти тривалий час є не зовсім скоординованими, тому необхідно, щоб форма брязкальця була без кутів та маленьких отворів, у яких міг би застрягнути пальчик карапуза. Така іграшка повинна відповідати розміру долоньки дитини, мати спеціальне кільце для тримання та загалом бути максимально зручною. Знайти варіанти брязкалець, які відповідали б всім основним вимогам, ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину I Love Mommy.

 

Починаючи з 6 місяців, у новонароджених наступає ще один етап пізнання оточуючого світу, під час якого основним методом дослідження постають тактильні відчуття. Можна практично весь час спостерігати за тим, як малюк обмацує різні поверхні чи намагається дізнатись про невідомі для себе речі, тягнучи їх собі до рота. В цей час у багатьох дітлахів починають різатись зубки, що робить цей період дуже складним як для самих немовлят, так і їхніх батьків.

 

Саме тому вдалим рішенням буде купити гризунці для новонароджених. Завдяки таким іграшкам ваше чадо буде боротися з нестерпним бажанням чесати свої ясна. Гризунці малюк буде підносити до рота, тому надзвичайно важливо, щоб матеріали, з яких вони будуть виготовлені, були абсолютно безпечними. Продукція, яку ви можете оглянути у нашому каталозі дитячих іграшок, має високу якість, адже ми розуміємо, що для новонароджених все має бути тільки найкращим.

 

Якщо ви потребуєте більш детальної інформації стосовно виробників товарів, наявних у каталозі, самих товарів чи маєте питання з приводу оплати або доставки – звертайтесь до нас. Номери телефонів та адреса електронної пошти вказані на нашому сайті. З радістю чекатимемо можливості допомогти вам!

To top