Автокрісла, бустери

View as Grid List
 1. Osann

  Код: 810742
  ₴ 5070
  Кількість
  Детальніше
 2. Osann

  Код: 810541
  ₴ 1685
  Кількість
  Детальніше
 3. Osann

  Код: 810540
  ₴ 1595
  Кількість
  Детальніше
 4. Osann

  Код: 810533
  ₴ 1595
  Кількість
  Детальніше
 5. Osann

  Код: 810535
  ₴ 1595
  Кількість
  Детальніше
 6. Osann

  Код: 810534
  ₴ 695
  Кількість
  Детальніше
 7. Osann

  Код: 810532
  ₴ 695
  Кількість
  Детальніше
 8. Osann

  Код: 810531
  ₴ 1685
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Дитяче автокрісло бустер

Забезпечити безпеку дитині – головний критерій для поїздок малюка. Однак і максимальний комфорт є обов'язковим і не може бути проігноровано. Для цього розробили спеціальні дитячі системи / пристрої під назвою автокрісло / бустер.

Вимоги і норми

За законами України перевозити дітей без автокрісел заборонено. За це передбачається штраф. Існує певна градація за віком, вагою і ростом. Спочатку до 9 міс. – 1 року (в деяких країнах до 15 міс.) і до досягнення 10 (13) кг дитина перевозиться в автолюльці. Її можна знімати і для транспортування немовляти поза авто через наявність зручної ручки для перенесення.

Далі градація наступна:

 • до 4 річного віку і ваги в 9-18 кг використовуються автокрісла першої групи з фіксатором в 5 точках ременем безпеки
 • з 4 до 6-10 років застосовні більші автокрісла другої і третьої груп (від 15 до 36 кг).

Кожне автокрісло має супроводжуватися анотаційним листом з точними даними ваги і віку дитини.

Рекомендують, щоб діти подорожували спинкою у напрямку до руху. За численними краш-тестами з різних країн, це знижує кількість дитячих смертей від зіткнень від 50 до 70% в порівнянні зі стандартною посадкою особи у напрямку до руху.

Після можна купити дитяче автокрісло бустер, оскільки дитина стала досить великою для правильного використання штатного ременя безпеки. Краща стабільність сидіння у бустерів зі спинкою і системою Изофікс, хоча при правильній фіксації штатними ременями ефективність також досить велика. Наявність бази для фіксації системою Изофікс не часто присутня в стандартній комплектації машини. Тому перед тим як купити таке автокрісло, слід проконсультуватися з дилером про можливість використання такого захисту для дитини.

Купити автокрісло бустер в Україні

Категорично не рекомендується купувати старі автокрісла, оскільки термін придатності варіюється в межах 6 років і встановити точно дату виготовлення в такому випадку проблематично. А ще при наявності «історії» з ДТП, сказати точно, чи не порушена система безпеки, не зможе ніхто – такі краш-тести не проводилися. Купуючи нове і якісне автокрісло, таких нюансів не виникне.

Суть автокрісла в наявності поглинаючих енергію удару матеріалів і конструкцій, надійної фіксації положення дитини (в тому числі штатними ременями). Штраф за перевезення без автокрісел не так високий (510 грн.), Як можлива трагедія від придбання неякісного або дешевого, б. у. товару.

Сайт I Love Mommy оперує широким асортиментом якісних автокрісел на будь-яку вікову групу. Можна купити автокрісло бустер, автокрісло-переноску, стандартне автокрісло і базу для нього.

Бустери представлені в різних модифікаціях і кольорах. Кожна одиниця сертифікована і має докладний опис для релевантного вибору за головними і додатковими критеріями. Ціна прийнятна, а якість гарантована.