Працюємо: понеділок - субота з 9:30 до 19:00. Віримо в перемогу! Допомагаємо ЗСУ! Все буде Україна!

Кокони-позиціонери

We can't find products matching the selection.

Кокон-позиціонер для новонародженого

Забезпечення безпеки і комфорту новонародженому є головним завданням батьків. Адаптаційний період займає від 2-3 тижнів до декількох місяців. І чим зручніше буде дитині до моменту, коли вона зможе тримати голівку сама і розширити свій кругозір, реагуючи на звуки і світло (зазвичай до 2-3 міс.), тим спокійніше йому буде. А значить, це запорука максимально хорошого в цей період сну, як у малюка, так і у мами. Купити якісні кокони для сна за доступною ціною можна в магазині I Love Mommy.

Практичне рішення

Ще до пологів, батьки визначають, де буде стояти ліжечко і намагаються закупити все необхідне меблювання в дитячу. В цей же період бажано і купити кокон позиціонер для новонародженого, який дозволяє:

  • окремо укладати дитину в його зручне завдяки матрасику ліжечко, не боячись, що він ніжками або ручками зачепиться за бортики ліжка;
  • забезпечити спільний сон матері і немовляти, який при грудному вигодовуванні вибирає більшість жінок.

В останньому випадку наявність бортика є захистом від необережних рухів матері під час сну.

Матрацик коштує недорого, але його функціональність дозволяє використовувати виріб і поза домом, вкладаючи в колясочку на прогулянці. Цим забезпечується шар утеплювачу і підтримується спинка в рівному стані.

Практичність виробу проявляється і в можливості збільшувати або зменшувати простір. Перше стане в нагоді при наборі ваги і зростання малюком, а друге оптимально для створення умов для сну.

Конструкція і особливості

Плоский і ергономічний матрацик не вимагає додаткової вкладки подушок, крім спеціальних, що підтримують головку, і тільки при рекомендації лікаря. М'які обмежувачі-бортики служать захистом від протягу і дозволяють убезпечити малюка під час руху кінцівками. Спеціальна нитка вшита в кокон для фіксації розмірів.

Головними матеріалами для гніздечка стали:

  • гіпоалергенне силіконізоване волокно;
  • поролон;
  • сатин.

Розміри універсальні для новонароджених з будь-якими параметрами зростання і ваги (матрацик до 65 см).

Естетичній складовій приділяється особлива увага. Дитина вчиться концентрувати увагу на кольорах і формах, намагається помацати новий для нього матеріал, розвиваючи тактильні відчуття. Але і батькам конструкція кокона нагадає про найдорожчий в їхньому житті подарунок. Обв'язувальна бортики нитка, завершуючи, формує гарний бантик.

Більшість коконів мають унісекс забарвлення. Найбільш популярними вважаються коричневі, сірі, білі, жовтенькі і бордові. Але є і ніжно-рожеві для дівчаток, зелено-сині для хлопчиків. Деякі з них прикрашені рюшами, мають цікаві малюнки.

Пропозиції магазину I Love Mommy

Доступні за ціною і якісні кокони для новонароджених в Україні можна придбати від вітчизняної торгової марки «Маленька Соня». Бренд працює не один рік на ринку і вже встиг зарекомендувати себе і завоювати певний позитивний авторитет. Різноманітність фасонів, варіативність за кольоровим аспектом і декором – те, що сподобається батькам. А відмінний сон і відчуття повного комфорту оцінять їхні малюки.

Вся продукція сертифікована і на сайті має як якісну візуалізацію, так і докладний опис.

Щоб купити вподобаний виріб, буде потрібно всього кілька хвилин. Доставка оперативна в будь-яку точку країни.