L.O.L. Surprise

View as Grid List
 1. L.O.L. SURPRISE

  Код: 815685
  ₴ 395
  Кількість
  Детальніше
 2. L.O.L. Surprise

  Код: 815684
  ₴ 380
  Кількість
  Детальніше
 3. L.O.L. SURPRISE

  Код: 815683
  ₴ 425
  Кількість
  Детальніше
 4. L.O.L. SURPRISE

  Код: 815682
  ₴ 395
  Кількість
  Детальніше
 5. L.O.L. SURPRISE

  Код: 815681
  ₴ 395
  Кількість
  Детальніше
 6. Ігровий набір із серії Секретні меседжі "Кішечка", L.O.L. SURPRISE 552260
  SALE

  MGA Entertainment

  Код: 807646
  Special Price ₴ 1195 Regular Price ₴ 1325
  Кількість
  Детальніше
 7. MGA Entertainment

  Код: 809035
  ₴ 215
  Кількість
  Детальніше
 8. MGA Entertainment

  Код: 807671
  ₴ 565
  Кількість
  Детальніше
 9. MGA Entertainment

  Код: 807672
  ₴ 565
  Кількість
  Детальніше
 10. MGA Entertainment

  Код: 809041
  ₴ 195
  Кількість
  Детальніше
 11. L.O.L. SURPRISE

  Код: 808347
  ₴ 475
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Іграшки Lol Suprise

Краще, ніж просто іграшкою, може бути тільки іграшка-сюрприз! Бренд LOL Surprise представляє широкий асортимент оригінальних комплектів функціональних та нестандартних забавок. Хто знає, що приховується за яскравою барвистою упаковкою у формі м`ячика? Отримати такий подарунок й з захватом розпаковувати його стане захоплюючим заняттям для будь-якого малюка!

Компанія MGA Entertainment, що займається виготовленням іграшок Lol Suprpise, була створена в 1997 році американським розробником Ісааком Ларьяном. На початках вона спеціалізувалась лише на виготовленні електронних ігор для дітей. Чи не всі чули про ігрові приставки Нінтендо. Ця продукція, створена фірмою MGA, підскочила на лідерські позиції чи не відразу після виходу в маркет й користувалась популярністю завдяки високій технологічності та якості продукту.

На початку двотисячних компанія перейшла до розробки інших оригінальних забавок для найменших, основний принцип яких полягав у розвитку у дитини творчих здібностей та різноманітних талантів. Саме так з`явились лялькові набори Lol Suprise. Важливе місце серед таких іграшок зайняли лялькові набори - сюрпризи бренду L.O.L. Компактні, барвисті та багатофункціональні, вони відразу набули популярності у дівчаток у віці від чотирьох років у всьому світі.

В чому особливість іграшок LOL Suprpise

Переважна більшість комплектів складається з маленької ляльки й низки цікавих аксесуарів для неї. Сама ж, з першого погляду, нічим не особлива й невелика за розміром лялька здивує навіть дорослих: вона може пити, плакати, змінювати колір та робити багато інших дій!

Ляльковий набір LOL Surprise - це незвичайна іграшка. Розгортати барвистий м'ячик – це справжній квест для його маленької власниці. Красива лялька, аксесуари для догляду за неї, а також багато інших додаткових деталей неодмінно викличуть захват у вашої доньки! 

Що можна буде знайти у кульці-сюрпризі?

 • колекційні наклейки;
 • ляльковий одяг та взуття;
 • аксесуари;
 • маленьку лялечку та багато іншого.

Сам же м'ячик - футляр можна також використовувати згодом як іграшку для купання, гаманець чи місця для зберігання різних дрібних речей.

Купити оригінальні іграшки Lol Suprise в Україні всього за кілька хвилин й за доступними цінами можна на сайті нашого онлайн-магазину I Love Mommy!