Працюємо: понеділок - субота з 9:30 до 19:00. Віримо в перемогу! Допомагаємо ЗСУ! Все буде Україна!
View as Grid List
 1. Dr. Brown's

  Код: 817920
  ₴ 1470
  Кількість
  Детальніше
 2. Dr. Brown's

  Код: 817919
  ₴ 1470
  Кількість
  Детальніше
 3. Dr. Brown's

  Код: 817909
  ₴ 210
  Кількість
  Детальніше
 4. Dr. Brown's

  Код: 817908
  ₴ 245
  Кількість
  Детальніше
 5. NIP

  Код: 817822
  ₴ 95
  Кількість
  Детальніше
 6. Dr. Brown's

  Код: 811017
  ₴ 1625
  Кількість
  Детальніше
 7. Dr. Brown's

  Код: 811018
  ₴ 1625
  Кількість
  Детальніше
 8. Dr. Brown's

  Код: 811865
  ₴ 195
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Щітки для миття пляшок

Гігієна – найважливіший фактор для здоров'я новонародженого. Турботливі мами не беруть до уваги ні чистоту одягу, ні безпеку простору, в якому росте їх малюк. До числа обов'язкових для очищення предметів щоденного використання відносяться соски і пляшечки для годування та води. Очищати їх бажано спеціальними засобами для дітей, що не мають агресивних компонентів, що викликають алергію або проблеми з животиком навіть при залишку на поверхні. Купити якісні щітки для миття пляшок можна в нашому магазині.

Якою має бути щітка для миття пляшок?

В арсеналі молодих батьків є кілька типів сосок і пляшечок, а також соломки і трубочки для більш веселого вживання компоту або соку. Спеціально для очищення поверхонь у вузьких горлечках і часто ребристою внутрішньою поверхнею будь-якого з перерахованих аксесуарів, використовують:

 • набори маленьких щіток і великі щітки з вузькою ручкою;
 • набіб йоржиків зі змінною ручкою;
 • йоржики з губками на верхній частині (видаляють забруднення з дна пляшечок, а не тільки зі стінок);
 • йоржики з присосками або отворами на рукояті (для оптимального зберігання і сушки вироби);
 • поролонові щітки зі знімною ручкою і самим поролоном.

Вироби припускають тривалий період експлуатації, часто мають змінні блоки або швидко і без зусиль самоочищаються під струменем води. Практичність використання того чи іншого виду щіточки для миття дитячих пляшечок обов'язково йде в зв'язці з безпекою матеріалів, з яких виготовлені аксесуари для чищення.

Асортимент інтернет-магазину

На нашому ресурсі представлені сертифіковані товари європейської якості. Кожна щітка для пляшечок абсолютно безпечна, не містить бісфенол-А і фталати. Європейські стандарти для товарів дитячого вжитку досить суворі, що не допускає недоліків в створенні виробів, таких як ламкість або використання низькопробних матеріалів.

Ручки щіток і йоржиків мають антиковзну поверхню, що гарантує зручність під час очищення навіть у важкодоступних позначках пляшечок і сосок з трубочками.

Крім практичної сторони питання, виробники подбали і про естетичну складову, пропонуючи різні забарвлення для створення затишного інтер'єру.

Ціна на кожен виріб відрізняється, зважаючи на кількість йоржиків, що входять до складу щіток і, їх розмірів і функціональності.

У нашому магазині можна швидко і вигідно купити потрібні аксесуари для чистки пляшечок, сосок і інших дитячих речей з доставкою в будь-який регіон України.