Працюємо пн.-сб 9-30 -18-00 . Вірим в премогу. Допомагаєм ЗСУ. Все буде Україна .

Дропшипінг

Ми працюємо за умови 100% передоплати замовлення по  дропшипінгу. На жаль, знижок чи бонусів  у  нас  не передбачено. Замовлення оплачуються разом з доставкою.

Інструкція оформлення замовлення на сайті по дропшипінгу :

Адреса: Потрібно вказати безпосередньо адресу одержувача.

Метод оплати: Оплата замовлень по  дропшипінгу відбувається лише у безготівковій формі (Приватбанк, Монобанк, Новапей).

Контактні дані: Потрібно поставити позначку в графі «Купляю не для себе» та обрати опцію  «Я дропшипер». В пункті «Дані дропшипера» вказати свої дані, а в пункті «Дані одержувача» зазначити  інформацію клієнта (номер телефону  не вказується). 

Після успішного оформлення на Ваш номер надійде смс з номером замовлення.  Реквізити для оплати надійдуть після повного опрацювання терміном до 48 годин.

Для оплати надається 4 дні з моменту, коли Ви отримуєте смс з номером картки .

Після прийняття  оплати на Ваш номер телефону надійде смс з номером ТТН, який Ви повинні самостійно повідомити клієнту.

Зміни в замовленні: Якщо є потреба змінити замовлення або якщо клієнт хоче відмовитись від замовлення, Вам потрібно  скасувати його в особистому кабінеті. Це можливо лише до моменту , поки замовлення не буде у статусі «Зібрано». Якщо Ви бачите статус «Зібрано» або «Опрацьовано», зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті або  повідомте на електронну адресу номер замовлення, яке потрібно скасувати. Після скасування замовлення Ви можете оформити нове з оновленою інформацією.