Працюємо: понеділок - субота з 9:30 до 19:00. Віримо в перемогу! Допомагаємо ЗСУ! Все буде Україна!

Меблі для дітей

View as Grid List
 1. Babyhood

  Код: 803186
  ₴ 125
  Кількість
  Детальніше
 2. Babyhood

  Код: 803187
  ₴ 125
  Кількість
  Детальніше
 3. Table Mate

  Код: 814171
  ₴ 695
  Кількість
  Детальніше
 4. MOMMY'S HELPER

  Код: 815294
  ₴ 375
  Кількість
  Детальніше
 5. Конструктор -стіл зі стільчиком,5501
  SALE

  Bamby

  Код: 812416
  Special Price ₴ 1870 Regular Price ₴ 2140
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Якісні дитячі меблі

Оформленню дитячої кімнати приділяється особлива увага з боку батьків і створюють такі меблі дизайнерів. Головними принципами є функціональність, практичність і безпеку. Купити першокласні моделі меблів за доступною ціною можна на сайті I Love Mommy.

Критерії добору

Меблі в дитячу кімнату підбирають відповідно до статі і віку дитини. Новонароджений потребує також в більш м'яких відтінках для спальні і яскравих тонах для ігрових.

Вимоги, які висувають виробники і дбайливі батьки:

 • місткість дитячих шаф;
 • згладжені кути, щоб уникнути травм;
 • наявність бортиків (знімних або стаціонарних) в ліжечках, особливо в горах і двоярусних;
 • ортопедичні крісла і стільці, а також матраци;
 • зносостійкість матеріалу і водовідштовхуючі властивості, легкість догляду.

Найбільш функціональними вважаються модульні конструкції, за допомогою яких можна підібрати меблі по потрібним габаритам і практичним властивостям.

Для малогабаритних 1-кімнатних квартир підійдуть двоярусні ліжка з двоспальним місцем на першому ярусі і захисними бортами на другому поверсі. Звичайна двух'яруска підійде для сім'ї з 2 дітьми при відсутності можливості надати кожному свою особисту кімнату.

Якщо підбирається недорогий варіант м'яких меблів для саду, де діти відчували б себе комфортно, а батьки не переживали за їх безпеку, то можна купити:

 • безкаркасні крісла-груші;
 • дитячі варіації тахти на невисоких ніжках.

Столики для спільних ігор кількох дітей дошкільного віку бажано купувати овальної або круглої форми з стійкими (часто розширюються до низу) ніжками. Такими ж повинні бути і табурети-стільчики до столика. Недорогі варіації виготовляють із пластику. Однак тут потрібно бути уважним при виборі вироби, перевіряти сертифікати якості, цікавитися товщиною шару, діаметром сидіння та ін. нюансами.

Купити дитячі меблі, які обов'язково сподобаються дитині, можна, якщо враховувати і естетичні характеристики. Для молодших дітей інтерес викличуть красиві картинки з їх улюбленими персонажами. Дорослий контингент оцінить їх улюблене забарвлення, гармонійне поєднання зі стилем кімнати і багатофункціональністю.

Інтернет-магазин I Love Mommy довів, що якісні дитячі меблі не обов'язково повинні бути дорогими. Замовлення оформляється безпосередньо на сайті, де до нього можна підібрати цілий спектр інших потрібних в побуті і для розвитку товарів. Ціна порадує своєю доступністю, а доставка здійснюється по всій Україні.