Категорії
×

Реєстрація

Профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
This email is already registered!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Оплата і доставка

Доставка здійснюється одним із способів:

Кур'єром по Львову - 40 грн. Безкоштовно при замовленні понад 800 грн.
Доставка здійснюється на протязі 1-2 робочих днів.
Оплата робиться кур'єрові наличными в гривнах при доставці. Доставка оплачується у будь-якому випадку, окрім причин, пов'язаних з браком товару або його невідповідності фото або замовленому розміру.

- Через відділення "Нова Пошта" по Україні. Укомплектоване і підтверджене замовлення вирушає як посилка з "оголошеною вартістю", оплата здійснюється післяплатою. Відправка замовлення на суму до 800 грн оплачується покупцем, на суму понад 800 грн - оплачується нашим магазином на склад Нової Пошти (окрім переказу грошей). Ви оплачуєте замовлення безпосередньо у момент його отримання у відділенні "Нової Пошти". Вартість доставки "Новою Поштою" складає 30-45 грн За переказ грошей "Нова пошта" стягує 1% від  суми замовлення + 15,00 грн
Також Ви можете відплатити своє замовлення на карту Приват банку, реквізити уточнюйте у менеджера.
Термін доставки замовлення "Новою Поштою" - 1-2 робітників дня. Відділення перевізника по Україні Ви можете подивитися на сайті "Нової Пошти". Після відправки Вашого замовлення ми повідомляємо Вам номер декларації, а перевізник, по прибуттю посилки у Ваше місто, відправляє Вам смс повідомлення про те, що посилку можна забирати. Для отримання посилки необхідно назвати номер декларації і пред'явити паспорт. За наявності більш ніж одного представництва "Нової Пошти" у Вашому місті не забувайте вказувати адресу найближчого до Вас складу.
Важливо! Якщо Ви не забрали прислану посилку вчасно, пошта додатково налічить пеню за зберігання. У разі відмови від отримання посилки, наступні замовлення оформляються тільки по передоплаті.

Через відділення "Укрпошта" по Україні. Укомплектоване і підтверджене замовлення вирушає як посилка з "оголошеною вартістю", оплата здійснюється післяплатою. Відправка замовлення на суму до 800 грн оплачується покупцем, на суму понад 800 грн - оплачується нашим магазином. Ви оплачуєте замовлення безпосередньо у момент його отримання у відділенні "Укрпошти". Сума доставки "Укрпоштою" - 35 грн Цю суму ми додамо до вартості замовлення, оскільки послуги оплачуються при відправці посилки. Додатково "Укрпошта" стягує 4% суми до 500 грн, 2% суми зверху 500грн. і 1,2% суми понад 1000 грн за переказ коштів
Термін доставки Вашого замовлення "Укрпоштою" - 3-5 робочих днів. Сповіщення про отримання бандеролі Вам принесуть в поштову скриньку. Після цього Вам треба з паспортом прийти у відділення "Укрпошти" для отримання замовлення, сплатити суму, вказану в квитанції і забрати Ваше замовлення. Не забувайте, будь ласка, вказувати своє прізвище і індекс при заповненні форми замовлення.


Після оформлення і підтвердження купівлі, наш менеджер виставить Вам рахунок для оплати(броня замовлення 3 дні, після цього замовлення розбирається), наступного дня після надходження оплати на наш рахунок, ми відправимо посилку і повідомимо Вам номер багажної декларації СМС на Ваш моб.телефон. ОДЕРЖУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ І ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ.