Гарантії

Умови повернення та обміну товару

Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання посилки!

  • Для того, щоб обміняти товар, просто зробіть на нашому сайті замовлення на товар, який Ви бажаєте отримати взамін,вказавши в методі оплати пункт «Обмін товару». Як тільки ми одержимо Ваше повернення, на наступний робочий день відправимо замовлення на обмін.
  • Для того щоб повернути товар,  достатньо відправити його за адресою, вказаною нижче, та вкласти у посилку заповнений бланк з реквізитами Вашої банківської карти , на яку ми повертаємо кошти протягом 2-х робочих днів після одержання повернення.

Адреса для обміну та повернення: м.Львів НП №50 .  Отримувач – Миронів Віталій, тел.. 0963331033.

Звертаємо Вашу увагу на те, що посилки, відправлені післяплатою, ми не отримуємо.

З доставкою за Ваш рахунок, якщо:

  • товар був отриманий якісний, але ви з яких-небудь причин (не вгадали з розміром, кольором, або не врахували інформацію, яка є в описі товару)  вирішили його повернути або обміняти.

З доставкою за наш рахунок, якщо:

  • товар не відповідає замовленому (відповідність найменувань і розмірів замовленого необхідно проводити в присутності працівника служби доставки);
  • товар був отриманий з браком (браком вважається товар з механічними та виробничими пошкодженнями та дефектами. . Товар на наявність браку перевіряйте при отриманні).

При цьому товар не повинен бути у вжитку та мати ярлики . Прохання до батьків перед приміркою одягу одягати дитині памперс, щоб уникнути непередбаченої ситуації:)

Повернення товару здійснюється по "Закону про захист прав споживача". У перелік товарів, які не підлягають обміну або поверненню, згідно з постановою Кабінету Міністрів України N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005, входить натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари для новонароджених.