Працюємо: понеділок - субота з 9:30 до 19:00. Віримо в перемогу! Допомагаємо ЗСУ! Все буде Україна!
View as Grid List
 1. Набір декорованих стріл NERF N-Strike Elite B6458 / B5571
  SALE

  Hasbro

  Код: 801946
  Special Price ₴ 140 Regular Price ₴ 220
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Дитячі бластери Nerf

Іграшки здатні залучити в свій світ, навчити дитину мислити ширше, фантазувати і, таким чином, розвивати нейронні зв'язки мозку. Багатьом хлопчикам і навіть дівчаткам подобається наукова фантастика, яку саму по собі можна назвати особливим світоглядом. Тут діють свої закони, своя реальність. Саме це робить гру з елементами фантастики інтерактивною, захоплюючою і цікавою для дитячої аудиторії. Купити вироби від бренду Nerf можна в нашому магазині.

Дитячий бластер Nerf

Бренд відомий вже близько півстоліття і є розробником відеоігор, водної зброї, захисної екіпіровки (окуляри, маски, жилети), засобів для носіння дротиків і снарядів для ігор, а головне – бластерів з пінопластиковими снарядами. А все почалося з ідеї про ігри, безпечних і захоплюючих як для малюків, так і для підлітків, якими можна зайняти дитину в приміщенні. При цьому безпечної гра буде як для самих непосид, так і для оточуючих людей і майна. Саме така ідея стала стимулом для багатьох батьків порадувати своїх дітей.

Обмеження стосуються лише дітей дошкільного віку (зазвичай до 8 років). Кожен бластер має чіткі вказівки, із якого віку дозволена іграшка. І це стосується не тільки того, хто буде грати нею, а й того, з ким гратимуть. В іншому ж, стрільба з бластера не дозволяє залишати на тілі синців або інших травм. Яскраві і масивні дротікомети – бластери виготовлені в основному із піни. Це робить їх легкими і зручними.

Забарвлення також не випадкове. І не тільки по тому, що яскраві кольори більше привертають дитячу аудиторію. Справа в тому, що випуск багатьох предметів з асортименту компанії збігається з розквітом субкультури хіпі і бренд підтримав даний тренд. Неонове забарвлення і м'які текстури якнайкраще відповідають цій молодіжної філософії.

Перевагами бластерів як виду іграшкової зброї стали:

 • захищеність дитини і оточуючих через м'яких і легких «патронів»;
 • велика дальність стрільби (зазвичай 20 м) і її точність;
 • інтуїтивно зрозумілі і прості у використанні, але в той же час цікаві функції зброї (можливість випускати по 2 кулі, наприклад).

У деякі набори, крім самого бластера і патронів, входять маски для захисту і прицілу. Інструкція також додається.

І ставка на безпеку і інноваційний підхід до гри дала свої результати не тільки в США, але і по всьому світу.

Вигідно купити бластер Nerf

У магазині I Love Mommy представлені найбільш затребувані товари торгової марки Nerf. Продукція сертифікована в нашій країні і має відповідні документи якості країни-виробника. Це гарантія безпеки і оригінальної якості. Купити бластери і патрони дозволяє і доступна ціна. Щоб замовити товар, буде потрібно всього кілька хвилин часу. Продажі здійснюються безпосередньо з сайту. Попередньо можна проконсультуватися онлайн або по телефону. Кожна одиниця має чітку візуалізацію і опис. Доставка відбувається швидко по всій території України.