Працюємо пн.-сб 9-30 -18-00 . Вірим в премогу. Допомагаєм ЗСУ. Все буде Україна .

Іграшки Taf Toys

View as Grid List
 1. Розвиваючий сортер- пірамідка - Кубики Африка, Taf Toys 12725
  SALE

  Taf Toys

  Код: 815688
  Special Price ₴ 715 Regular Price ₴ 780
  Кількість
  Детальніше
 2. Розвиваючий центр для автомобіля - ЗА КЕРМОМ, Taf Toys 12515
  SALE

  Taf Toys

  Код: 816041
  Special Price ₴ 920 Regular Price ₴ 995
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Іграшки Taf Toys за доступною ціною

Попит на розвиваючі іграшки тільки зростає з кожним роком. Все більше батьків розуміють, що від того, якими саме будуть перші іграшки малюка, залежать його творчі навички, бажання пізнавати світ, а не тільки хвилинний настрій. Іграшка розглядається як розвага і елемент розвитку здібностей дитини.

Якими бувають іграшки Таф Тойс?

Як самостійна торгова марка даний виробник існує вже майже 3 десятка років. За цей час критерії фірми до своєї продукції не змінювалися:

 • виключно безпечні матеріали і типи ігор;
 • стимуляція мозкової діяльності на рівні слухових (музичних), тактильних і візуальних (колір, форма) ефектів відповідно до вікових потреб дитини;
 • варіативність виробів, здатних зацікавити самого вдумливого маленького інтроверта, зробити його день яскравішим і насиченим.

Комплексний підхід в розробці виробів, залучення до процесу різнопланових фахівців і використання новітніх технологій виготовлення робить продукцію Taf Toys унікальною в своєму роді.

Асортимент інтернет-магазину I love mommy

Один з найбільш зворушливих і в той же час відповідальних періодів в розвитку малюка – з народження і до 2 років. Знайомство з навколишнім світом багатогранно:

 • м'які і тверді матеріали;
 • спокійні пастельні і яскраві насичені фарби;
 • різноманітні форми і звукові прояви.

Щоб захопити малюка новими гранями і розвивати його пізнавальні навички, компанія пропонує оригінальні і креативні товари. Серед основних:

 • брязкальця;
 • книжки-розкладки;
 • іграшки-підвіски;
 • дуги з іграшками на коляску та ін.

Красиві і виконані не тільки за європейськими, а за світовими стандартами якості виробу абсолютно безпечні щодо використання матеріалів та барвників, які не здатні нашкодити навіть при потраплянні на слизову (проба «на зуб»). Міцність кріплень і відсутність дрібних деталей також важливо для такої групи товарів.

Купити іграшки на нашому сайті

Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широкий спектр товарів від відомих торгових марок, реалізуючи виключно оригінальну продукцію. До кожного товару додається сертифікат якості. Для комфорту клієнта передбачено кілька способів подачі заявки та оплати. А підбір по сайту забезпечує релевантний пошуковик. Швидка обробка замовлення, доступна ціна і оперативна доставка по всій Україні роблять співпрацю вигідною і зручною.