Працюємо: понеділок - субота з 9:30 до 19:00. Віримо в перемогу! Допомагаємо ЗСУ! Все буде Україна!

Tashkan

We can't find products matching the selection.

Першокласний одяг Tashkan

Одяг Tashkan користується попитом не тільки в Україні, але і в країнах Близького зарубіжжя. Це не тільки приклад успішної підприємницької діяльності, а й символ якості, за що продукція і стала затребуваною. Купити такі вироби можна в нашому магазині.

Дитячий одяг Ташкан

Компанія була заснована в Харкові в 2004 р Особливостями продукції є:

  • орієнтація на дітей у віці від 1 року до 16 років;
  • товари групи в'язаних виробів, матеріалом для яких є шерсть, акрил, нітрон і бавовна;
  • стилістика продукції фірми дозволяє носити вироби щодня в якості базового гардероба.

Вибрані матеріали гіпоалергенні, відповідають санітарно-гігієнічним стандартам і нормам, що підтверджено сертифікатами і дослідженнями. У розробці лекал виробів враховуються потреби дитини в певному віці, її активність.

Також важлива роль приділяється варіативності розмірного ряду, береться до уваги не тільки середня комплекція, але і можливі потреби всіх дітей. Багато в чому завдяки цьому товари бренду вважаються універсальними. Але ще однією перевагою є здатність одягу вливатися в образ і відмінно поєднуватися як з більш суворим шкільним образом, так і з повсякденними ансамблями.

Вся продукція здатна витримувати навантаження на розтягнення зважаючи на свою щільність, зберігаючи первісну форму. Це робить її зносостійкою і презентабельною тривалий час. На дотик матеріал дуже приємний до тіла, що відзначають як діти, так і дорослі.

Каталог сайту

Український виробник пропонує широкий асортимент виробів. Серед основних позицій трикотажні пледи, светри та ін. Товари, що стануть у пригоді дитині і її батькам. Оригінальний дизайн з візерунками, смугами, малюнками робить магазин Ташкан затребуваним не тільки у практичних дорослих, але і у дітей, зацікавлюючи і роблячи образи представницькими.

Переваги I love Mommy

На сторінках ресурсу представлені виключно перевірені торгові марки, чия оригінальна продукція сертифікована і має позитивні відгуки споживачів. Таким чином, звертаючись до сайту, батьки гарантовано убезпечать себе і свою дитину від підробок і неякісних виробів.

Варіативність форм оплат і можливість придбання, як оптом, так і в роздріб за прийнятними цінами робить співпрацю вигідною. Щоб купити вподобаний виріб, можна скористатися зручною формою через інтернет або зателефонувати менеджеру. Доставка здійснюється по всій території України.