Працюємо: понеділок - субота з 9:30 до 19:00. Віримо в перемогу! Допомагаємо ЗСУ! Все буде Україна!

Timberland

We can't find products matching the selection.

Дитячий одяг Timberland в Україні

Заснована в 1952 р. одеським емігрантом американська компанія швидко набрала обертів і стала однією з найбільш успішних брендів і шанованих роботодавців США. Візитною карткою компанії стало взуття рудого кольору з характерною підошвою, що полюбили спортсмени і туристи. Таким же зносостійким і надійним є і дитячий одяг Timberland.

Чим примітний дитячий одяг Тімберленд?

Темберленди для новонароджених, малюків і дітей старшого віку – символ високої якості. Мами довіряють одягу і взуттю цього виробника, резонно покладаючись на досвід роботи в даній сфері і відповідальність бренду.

Перевагами продукції називають:

  • впровадження передових технологій (дихаючі тканини, водовідштовхувальні просочення);
  • абсолютна безпека;
  • надійність і зносостійкість продукції Baby Timberlands;
  • величезний асортимент за забарвленням і фасоном, декоруванням.

Коли малюкові виповнюється рік, батьки зобов'язані подбати про правильний розвиток стопи, щоб не тільки навчити ходити дитину, а й закласти основи здорового розвитку, зокрема для голеностопа і хребта. І в цьому допоможуть дитячі пари взуття, що і призначені для профілактики і лікування потенційно небезпечних порушень опорно-рухового апарату.

Завданнями одягу і взуття для дітей є забезпечення максимального комфорту під час активних ігор і відповідного термо-режиму. І з ними бренд з США справляється ідеально.

Але і цим компанія не обмежується, випускаючи також і одяг, що сподобається навіть дуже вимогливим підліткам. Наявність неординарних стилізацій допоможе продемонструвати свою індивідуальність і смакові переваги. Стильні набори від одного бренду – оптимальне рішення для створення ексклюзивних «луків», як для дорослих діток, так і для малюків.

Де купити дитячі Тімби?

Прищеплюючи дитині високі стандарти у виборі взуття і одягу з дитинства, батьки допомагають їй стати повноцінним членом суспільства, бути впевненим і вміти піднести собі оточуючим з кращого боку.

Оригінальні моделі іменитих брендів часто підробляють. Сподіватися на якість в такому випадку і збереження презентабельного вигляду не доводиться.

Інтернет-магазин I Love Mommy має в розпорядженні широкий асортимент товарів американського елітного бренду при цьому оригінальної якості. Вони зносостійкі і будуть радувати дітей і батьків презентабельним станом сезон за сезоном. У цьому проявляється практичність вибору на користь американського виробника.

Доступна ціна та відмінний сервіс, що включає доставку по всій Україні, роблять покупку вигідною і зручною.