Працюємо пн.-сб 9-30 -18-00 . Вірим в премогу. Допомагаєм ЗСУ. Все буде Україна .
View as Grid List
 1. Конструктор - ZNATOK (180 схем), ЗНАТОК REW-K003
  SALE

  ЗНАТОК

  Код: 805991
  Special Price ₴ 740 Regular Price ₴ 895
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Дитячі конструктори від бренду Знаток

Дитячі конструктори – не просто іграшки, а й елементи для розвитку мислення, дрібної моторики дитини. Такі вироби розвивають багато навичок, що будуть потрібні малюкові під час навчання і дорослому житті. Купити конструктор Знаток за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Особливості конструкторів ZNATOK

Конструктори Znatok – унікальні моделі іграшок, що відрізняються навчальними електронними пристроями. У даного бренду багато патентів на звукові конструктори і плакати від відомого винахідника Андрія Бахметьєва.

До особливостей конструктора відносять:

 • високу оцінку, що надали фахівці в сфері електроніки, оскільки всі вироби пройшли апробацію в різних установах і школах, які працюють з дітьми;
 • унікальний і зручний спосіб з'єднання частин конструктора – немає необхідності в пайці, що нівелює вдихання шкідливих димів;
 • у конструкторів серії «Школа» є 21 практичне заняття, що пов'язано з уроками фізики (8-11 клас), це демонструє зв'язок між теоретичними знаннями і реальними подіями;
 • для виробу використовується міцна пластмаса, що є екологічно чистою, в ній багато надійних сполучних елементів, все компонент сучасні і безпечні.

Такі конструктори будуть тренувати точність і чіткість рухів, покращувати логічне мислення дитини, його колірне сприйняття. Наявність такої іграшки дозволяє заощадити і не купувати багато інших виробів, адже дитині і так буде цікаво.

Вигідно купити електронний конструктор Znatok

Щоб замовити конструктори від бренду Знаток, скористайтеся пропозиціями нашого каталогу. Серед асортименту:

набори «Світло і колір»;
комплект «Перші кроки в електроніці», що дозволять починати навіть найменшим;
набір «999 схем», «34 схеми».

Усі вироби якісні, гарантують тривалий термін служби і цікаве дозвілля малюкові. У нас доступні ціни, регулярне проведення акцій, а також оперативна доставка по всій Україні. На всі додаткові питання з радістю дадуть відповідь наші консультанти.