I Love Mommy в Чернівцях! Запрошуємо вас за адресою Героїв Майдану, 150. Графік роботи: понеділок-субота, з 9:30 до 19:00; неділя, з 10:30 до 18:00. Чернівчани, обирайте адресу при оформленні самовивозу на сайті, чекаємо вас в гості та будемо раді отримати від вас фідбек!
View as Grid List
 1. YG Toys

  Код: 832443
  175 ₴
  Кількість
  Детальніше
 2. YG Toys

  Код: 832448
  105 ₴
  Кількість
  Детальніше
 3. SHANTOU JINXING

  Код: 831977
  385 ₴
  Кількість
  Детальніше
 4. YG Toys

  Код: 832444
  105 ₴
  Кількість
  Детальніше
 5. YG Toys

  Код: 832441
  145 ₴
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Оригінальна дитяча зброя для хлопчиків

Оригінальним і завжди доречним подарунком є дитяча зброя для хлопчиків. Основна мета такої іграшки – викликати захоплення функціями виробу, захопити грою, розвивати фантазію.

Якою має бути найкрутіша дитяча зброя?

Маленький розбійник і супергерой оцінить фантастичний бластер, що стріляє світлом або кульками. А від його арбалета в захваті будуть всі хлопчаки у дворі. Серйозним чоловікам припаде до душі набір поліцейського, з яким він може уявити себе справжнім копом.

Яскраві кольори, безліч функцій і режимів – все те, що захоплює дитину, дозволяючи їй розвивати власну фантазію, брати участь в колективних іграх з іншими дітьми, програвати певні ролі, розробляти стратегії і головне – веселитися.

В асортименті магазину представлені:

 • привабливі автомати;
 • круті бластери;
 • іграшкові набори зброї.

Щоб не помилитися з вибором, слід уточнити у самої дитини, якими мульт. героями син захоплюється, а також прочитати опис до товару. Вікова група вказується до кожної іграшки та гарантує безпеку.

В інтернеті купити дитячу зброю ще простіше. На нашому сайті виключно сертифіковані товари від провідних брендів, якість яких бездоганна. Продаж ведеться онлайн, і замовлення обробляються оперативно. Є кілька форм оплати за товари. На всі питання із задоволенням дадуть відповідь менеджери. Купити вигідно з доставкою в усі регіони України допоможе доступна ціна.