Іграшкова зброя

View as Grid List
 1. Simba

  Код: 811972
  525₴
  Кількість
  Детальніше
 2. Simba

  Код: 811970
  995₴
  Кількість
  Детальніше
 3. Zecong toys

  Код: 827751
  175₴
  Кількість
  Детальніше
 4. Simba

  Код: 822647
  915₴
  Кількість
  Детальніше
 5. YUANGUANG TRADING CO., LTD

  Код: 819881
  555₴
  Кількість
  Детальніше
View as Grid List

Оригінальна дитяча зброя для хлопчиків

Оригінальним і завжди доречним подарунком є дитяча зброя для хлопчиків. Основна мета такої іграшки – викликати захоплення функціями виробу, захопити грою, розвивати фантазію.

Якою має бути найкрутіша дитяча зброя?

Маленький розбійник і супергерой оцінить фантастичний бластер, що стріляє світлом або кульками. А від його арбалета в захваті будуть всі хлопчаки у дворі. Серйозним чоловікам припаде до душі набір поліцейського, з яким він може уявити себе справжнім копом.

Яскраві кольори, безліч функцій і режимів – все те, що захоплює дитину, дозволяючи їй розвивати власну фантазію, брати участь в колективних іграх з іншими дітьми, програвати певні ролі, розробляти стратегії і головне – веселитися.

В асортименті магазину представлені:

 • привабливі автомати;
 • круті бластери;
 • іграшкові набори зброї.

Щоб не помилитися з вибором, слід уточнити у самої дитини, якими мульт. героями син захоплюється, а також прочитати опис до товару. Вікова група вказується до кожної іграшки та гарантує безпеку.

В інтернеті купити дитячу зброю ще простіше. На нашому сайті виключно сертифіковані товари від провідних брендів, якість яких бездоганна. Продаж ведеться онлайн, і замовлення обробляються оперативно. Є кілька форм оплати за товари. На всі питання із задоволенням дадуть відповідь менеджери. Купити вигідно з доставкою в усі регіони України допоможе доступна ціна.